Masaże, fizjoterapia i rehabilitacja – Mielec

Rehabilitacja w MielcuNasz gabinet rehabilitacyjny Osteozi wyróżnia się wykwalifikowanym personelem, najwyższej jakości sprzętem oraz skutecznymi metodami leczenia. Pomagamy pacjentom, którzy cierpią na wszelkiego rodzaju schorzenia kręgosłupa. Dbamy o ich zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego też zapewniamy im wszystko to, co najlepsze.

Chciałbyś skorzystać ale nie wiesz gdzie?

Gdzie w Mielcu jest dobra rehabilitacja?

Otóż, wśród wielu gabinetów i specjalistów z pewnością warto zwrócić uwagę na nasz gabinet Osteozi Rehabilitacja Specjalistyczna – Radosław Ziomek. Adres naszej placówki to ul. Żeromskiego 17/206, 39-300 Mielec. Jest to przychodnia nr 4 naprzeciw szpitala. Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 509 352 615.

Poniżej dokładna lokalizacja z mapą dojazdu:

Jesteśmy jednym z najlepszych gabinetów rehabilitacji w mieście Mielec oraz okolicy. Odwiedzając nas, możesz być pewien, że pomożemy Ci w walce z nieprzyjemnymi dolegliwościami, które nie pozwalają Ci cieszyć się życiem.

Doskonała fizjoterapia oraz masaże lecznicze i relaksacyjne

Osteozi to gabinet, który wykonuje najwyższej jakości usługi. Fizjoterapia oraz masaże to również nasza specjalność, o której wiemy absolutnie wszystko. W każdym przypadku stosujemy skuteczne metody leczenia, które zapewniają pacjentowi bezpieczeństwo. Na bieżąco poszerzamy swoją wiedzę w tej dziedzinie, dlatego też wiemy, co jest dobrego dla danego pacjenta, a co nie. Nasz gabinet rehabilitacji to lata praktyki tak, więc możesz nam zaufać, a my Ci pomożemy w odzyskaniu zdrowia.