Stomatologia

Dentysta w Mielcu prywatnie czy NFZ?

Pytanie wielu pacjentów brzmi – dentysta, stomatolog – prywatnie czy na NFZ? Odpowiedź nie jest prosta gdyż prywatnie stomatologia stanowi koszt a na NFZ przeważnie trzeba czekać. Nie z każdym problemem można czekać… i tu pojawia się problem.

Często nie można czekać na stomatologa

Niestety problemy z uzębieniem mogą dopaść każdego z nas, nie zawsze jesteśmy w stanie jednak zapisać się do dentysty i od razu zostać przyjętym na wizytę, zwłaszcza jeśli szukamy jakiegoś specjalisty, który przyjmie nas na Narodowy Fundusz Zdrowia, ponieważ są oni niesamowicie oblegani przez pacjentów. Nie wszystkie sytuacje, udostępniają nam jednak możliwość czekania, aż dany stomatolog nas przyjmie, zwłaszcza iż kolejki nie są liczone nawet w dniach, tylko raczej w tygodniach, a czasem nawet w miesiącach.

Wielokrotnie były przypadki, w których pacjent musiał czekać nawet przez dwa miesiące, by dostać się do swojego lekarza specjalisty na wizytę.

Wizyta u dentysty potrzebna już. Dentysta z terminem w Mielcu pilnie potrzebny!?

Otóż niekoniecznie, nie każdy po prostu ma możliwość finansową, by udać się do specjalisty prywatnie, ponieważ samo zapisanie się do takiej kliniki i założenie karty, może należeć do bardzo kosztownych, a leczenie zębów to często kwestia kilkuset złotych za jeden zabieg, więc możemy poświęcić te środki przecież na zupełnie inny cel. Stomatolodzy którzy przyjmują swoich pacjentów na NFZ, to te same osoby które przyjmują również osoby zainteresowanie prywatnie, jednak zdarza się, że nie pracują oni na tym samym profesjonalnym i zaawansowanym sprzęcie, który posiadają w swoich gabinetach.

Czasami zdarza się, że w przychodniach publicznych, do dyspozycji jest jedynie stary i dość wysłużony asortyment i wyposażenie, więc same zabiegi nie tylko dłużej trwają, ale są również o wiele mniej przyjemnie dla chorych osób. Jak widać wizyta u specjalistów prywatnych, jest o wiele lepszym rozwiązaniem, ale pozwolić sobie mogą na nią jedynie osoby zamożne, lub takie które będą na wizyty przychodzić rzadko, ponieważ będą musiały odłożyć odpowiednią sumę pieniędzy.

Nie zawsze można oczekiwać…

Jeśli mamy naprawdę duże problemy z uzębieniem i kłopot, który wymaga natychmiastowego leczenia lepszym rozwiązaniem są gabinety stomatologiczne prywatne, takie jak TWÓJ GABINET gdzie naprawdę możemy liczyć na profesjonalną i fachową pomoc w kwestii zębów i pilne przypadki przyjmujemy po umówieniu natychmiast gdyż wiemy jak wielkim problemem jest ból spowodowany przez zęby.

Jeżeli potrzebują Państwo takiej pomocy, zapraszamy:

W tym miejscu możemy umieścić dane Twojego Gabinetu Stomatologicznego!

Warto również szukać specjalistów, którzy posiadają same pozytywne opinie wśród swoich poprzednich klientów. Jeżeli szukasz rzetelnych opinii i sprawdzonych stomatologów, w tym z miasta Mielec polecamy skorzystać z serwisu, który udostępnia i posiada takie informacje. Baza dentystów z Mielca i opinie na stronie ZnanyLekarz.pl